Partneři

Název partnera

S poradci OCCAM CONSULT spolupracuji již více než tři roky. Nejprve jsem řešil

Název partnera

S poradci OCCAM CONSULT spolupracuji již více než tři roky. Nejprve jsem řešil

Název partnera

S poradci OCCAM CONSULT spolupracuji již více než tři roky. Nejprve jsem řešil

Klienti, kteří již využívají naše služby.

Jaroslav Černý – profesionální fotbalový hráč

S poradci OCCAM CONSULT spolupracuji již více než tři roky. Nejprve jsem řešil financování mého bytu…

Nechal jsem si zkontrolovat smlouvy (pojistky, spoření apod.), které jsem měl dosud uzavřené. Pomohli mi s financováním mého auta s 5% úrokem. Tím jsem ušetřil desetitisíce korun. V současné době jsem připraven na vyplacení mé hypotéky po 5-ti letech. V následujících letech tak ušetřím značné částky za placení vyšších úroků (řádově statisíce).
Zároveň pravidelně ukládám své peníze tak, abych měl po skončení své profesionální kariéry dostatečnou rezervu v nemovitostech nebo jiných investicích.Na naší spolupráci si nejvíce cením možnosti obrátit se na svého konzultanta, který mne zná a má přehled o finančním trhu. Mám díky němu pořádek ve svých platbách. Radí mi, jak a kam nejlépe investovat. Líbí se mi, že jeho výdělek je hodně závislý na tom, kolik díky dobré radě ušetřím nebo vydělám peněz.

Martin Vozábal – bývalý ligový fotbalový hráč

Počátek naší spolupráce před pěti lety vznikl mojí poptávkou po hypotéce, kterou jsem potřeboval velmi rychle k dostavení svého domu…

Moje hypotéka byla vyřízena rychle a hodila se přesně na financování mého záměru. To v mém případě znamenalo, že jsem potřeboval finance na úhradu faktur mít k dispozici na účtu a nikoliv čekat na jejich postupné proplácení.Po této zkušenosti jsme se dostali k dalším mým produktům, které jsem platil, což byli např. pojistky moje a mých dětí. Dokázali jsme po vzájemné konzultaci vytvořit velikou měsíční úsporu na pojistkách. V současnosti platím jen nezbytné minimum.
Ušetřené peníze pravidelně investuji do akcií, samozřejmě v malých částkách, abych zpočátku poznal, jakým způsobem to funguje. A výsledek? I přes propady trhů už nyní vydělávám.Oceňuji pravidelné konzultace uzpůsobené mému časovému vytížení, kontrolu financí a veškeré administrativy, reakci poradce na nové situace v mém osobním životě a zvláště pak žádné vytváření tlaku.
Společně plánujeme, co se bude dále ve financích řešit – nyní nové úroky na mé hypotéce a dále spoření pro děti, což považuji v současné době za svoji jednoznačnou prioritu.Se službami a celkovým přístupem jsem velmi spokojen.Důkazem je, že jsem již několika dobrým známým mohl tyto služby jen a jen doporučit a v současné době jsou také klienty společnosti. Díky dlouhodobě dobrým vztahům jsem také krátce po založení OCCAM CONSULT s.r.o. dostal nabídku do společnosti investovat a stát se tak jejím spolumajitelem.