OCCAM PROGRESS – plánování finančního růstu

Jde o plnohodnotnou individuální službu poskytovanou na základě písemné smlouvy o poskytování poradenských služeb.

Nemusíte mít strach ze strojově sestaveného návrhu, který má u většiny bankovních poradců nebo nejrůznějších finančních zprostředkovatelů obvykle sloužit jen jako podpora prodeje již předem definovaných a pro Vás většinou velmi drahých finančních produktů. Z těch pro tyto prodejce samozřejmě plynou velmi tučné provize.

Sestavením růstového plánu u nás práce nekončí, ale na rozdíl od těchto strojových návrhů naopak začíná. Produkty doporučené v rámci služby OCCAM PROGRESS jsou levné (některé ani neobsahují provizi), efektivní a variabilní. Proto je možné kdykoliv pružně reagovat na každou změnu Vaší situace nebo stavu na finančních trzích.

Proč mít plán a jak začít zvyšovat svůj kapitál?
S Vaším plánem zavedete pořádek a logiku do svých financí. Stane se tak pro Vás užitečnou mapou, která neustále ukazuje aktuální pozici a směr Vašeho cíle. Přesně víte, kam investujete a za co své peníze vydáváte, snadněji vytváříte rezervy, máte pod kontrolou rizika a neutrácíte zbytečně. Příjmy, hotovost, investice, rezervy, náklady, úvěry, pojistky, čas, …všechno má na této mapě své místo a vše na sebe vzájemně navazuje, podobně jako jsou místa na zeměpisných mapách provázána cestami a silnicemi.

Pomocí Vašeho plánu vyřadíte z rozpočtu výdaje za produkty a služby, které nepotřebujete nebo kde zbytečně platíte vysoké poplatky či jiné skryté náklady. Ušetříte tak stovky až tisíce korun měsíčně, za které můžete nakoupit další aktiva, která Vám budou dále vydělávat.

Jsme příznivci jednoduchosti. To znamená, že se nemusíte obávat stohů nepřehledných tabulek a textů, které Vám nic neřeknou. Výsledný výstup růstového plánu v našem podání může být zjednodušen do několika základních číselných ukazatelů, které Vám ihned a jasně zobrazují Vaši finanční kondici.

Prioritou služby OCCAM PROGRESS je Vaše úspora a zisk. Když nám platíte za službu, musí se Vám to vždy vyplatit!!! Výše honoráře se stanovuje podle předpokládaného rozsahu práce individuálně, až po první bezplatné konzultaci.

Svůj plán finančního růstu vytváříte se svým osobním konzultantem, jeho realizaci zajišťují vždy specialisté na danou oblast. Získáváte tak celý tým odborníků, který je připraven být podporou při růstu Vašeho kapitálu a dosahování Vaší finanční svobody.

OCCAM INVEST

aktivní správa kapitálu

OCCAM CREDIT

investiční úvěry a hypotéky